Kad Tu pieņem lēmumu beidzot atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, ko esi nesusi tik ilgi, daudzās treniņu izvēles iespējas var šķist nogurdinošas. Tu vari iet uz sporta zāli, pievienoties vingrošanas klasei vai nopirkt mehānisko skrejceļu. Iespējas šķiet bezgalīgas. Ja Tu to darīsi, Tu vēlies to treniņu, kas nodrošina svara zaudējumu. Citādāk nav vērts pūlēties.

Pareizais tips

Vingrošanas zāles un privātie treneri piedāvā duci treniņu plānu. Sākot ar spēka treniņu, beidzot ar aerobikas treniņu, Tu atradīsi pulku iespējas un tikpat daudz solījumus. Tomēr, ja Tu vēlies zaudēt svaru, vislabāk ir izvēlēties kardiovaskulāro treniņu. Vislabākais ir panākt, lai sirds pumpē asinis, ilgstoši kustinot lielākās muskuļu grupas. Šādi Tu sadedzini daudz kalorijas, kas glabājas visapkārt tavam ķermenim.

Tieši priekš Tevis

Tev noteikti jāizvēlas aerobika, kardiovaskulārais treniņš, lai sadedzinātu kilogramus, kas pieķērušies taviem sāniem, bet konkrētais tips ir atkarīgs no Tevis. Izvēlies treniņu, kurš tev patiesi sagādā prieku. Ja Tev nepatīk slapināt matus, peldēšana nav priekš Tevis, neatkarīgi no tās priekšrocībām. Ja skriešana Tev šķiet garlaicīga, Tu vari izvēlēties dejošanu vai aerobiku, lai būtu radošāk un aizrautīgāk.

Pareizā vieta

Sporta zāle nav priekš visiem. Ja doma par to, ka visi Tevi vēro, liek Tev drebēt, Tu ilgi trenēties neturpināsi. Tā vietā paliec pie mehāniskā skrejceļa vai aerobikas video mājās. Ja Tev patīk būt svaigā gaisā, skrien caur savu apkaimi vai arī labi apgaismotu un labi apmeklētu vietējo parku. Dodies uz vietu, kas Tevi padara laimīgu. Tas liks Tev justies tā, it kā rutīna ir ne tik daudz darbs kā oāze.

Pareizais laiks

Izvēlies laiku, kas Tev ir visizdevīgākais, lai garantētu ilgstošu progresu svara zaudēšanā. Ja tas sāk kļūt par problēmu vai pārāk neizdevīgi, iespējams Tu to atliksi. Ja Tev nepieciešams to izdarīt jau no rīta, dari to pirms visi mostas. Ja pēcpusdiena ir labāka, izbaudi papildus enerģiju, ko saņem vēlāk pa dienu un mudini sevi vēl vairāk, lai nolobītu tos kilogramus.

Citi

Ja Tev ir motivācija darboties vienai, uz priekšu. Ja nē, atrodi savā komandā kādu, kuram ir līdzīgi svara zaudēšanas mērķi. Jūs varat viena otru iedrošināt un uzturēt viena otras motivāciju.