Rīti jau paši par sevi nav no tiem vieglākajiem un izskatīties tā, it kā Tu esi spirgta vēl jo vairāk traucē nepareizi uzklāts meikaps, kas liek Tev izskatīties vēl vairāk nogurušai nekā Tu jau tāpat esi. Nav nekādas nepieciešamības izskatīties tā, it kā Tu negulētu vispār, ja vien tāds nav Tavs mērķis, un izvairīšanās no pāris meikapa kļūdām ļaus Tev izskatīties krietni modrāk.

1.Monotonas krāsas: Noteiktības radīšana starp katru no Tavām sejas iezīmēm palīdzēs Tev izskatīties daudz modrākai no rītiem. Tā vietā, lai lietotu vienmērīgas, viendimensionālas krāsas viscaur savā meikapā, nodali atsevišķi savas uzacis, acis, vaigus un lūpas. Izcel tos ļoti viegli, lai palīdzētu sev izskatīties modrāk.

2. Nepareiza konsīlera lietošana zem acīm: Neskatoties uz to, vai jūs lietojat pārāk tumšu vai pārāk gaišu konsīleri, nepareiza toņa izvēle tikai liks jums izskatīties vēl vairāk nogurušai (un iespējams arī liks domāt, ka jūs nezināt kā lietot kosmētiku). Pārliecinieties, ka uzklājat kosmētiku labi apgaismotā telpā un, ja izmēģiniet kādu jaunu produktu, pēc tā lietošanas ieejiet un aplūkojiet sevi spogulī vairākās dažādās telpās, lai redzētu, kā jūsu izvēlētais meikaps izskatās dažādos apgaismojumos.

3. Neklāt kosmētikas bāzi uz acīm: Tas ir jo īpaši svarīgi tad, ja lietojat tumšu kontūrzīmuli zem acīm, bet pārliecinieties, ka lietojat kosmētikas bāzi lai novērstu tumšu krāsas traipu izsmērēšanos zem acīm liekot jums izskatīties kā jenotam. Labākā izvēle ir ūdensnoturīga acu lainera lietošana, jo sevišķi tad, ja vēlaties ar to iezīmēt apakšējo skropstu daļu.

4. Pārlieku daudz pūdera: Sausai, pūderētai ādai ir tieksme izskatīties vecākai un vairāk nogurušai nekā tīrai ādai, tādēļ nepārcenties ar pūderi. Lieto caurspīdīgu pūderi, kas ne tikai mazinās sejas spīdumu, bet arī izlīdzinās sejas toni.

5. Ja pirmo nelieto mitrinātāju: Lūdzu, lūdzu, lūdzu, nekad nelieto kosmētiku pirms neesi uzklājusi uz sejas mitrinātāju. Bonusa punkti Tevi par to, ja tavs sejas mitrinātājs satur UVS! Meikapa uzklāšana uz sausas, plēkšņainas ādas var likt Tev izskatīties neticami nogurušai un burtiski „izsūktai”.

6. Nepareizas krāsas acu lainera izmantošana: Bronzas un zeltīto toņu acu laineri liks Tev izskatīties nogurušai un slimīgai, ja Tavi toņi ir no vēso toņu paletes, savukārt sudraba krāsas laineris to pašu izdarīs ar tām, kurām vairāk piestāv siltie toņi. Noskaidro savas sejas pamattoni un izvēlies tam atbilstošu acu laineri.

7. Meikaps pelēkos toņos: neatkarīgi no Tava sejas toņa, ja Tu lieto meikapu, kas ir pelēkos toņos, Tu izcelsi pelēko nokrāsu savā ādā, kas liks Tev izskatīties neticami nogurušai un iespējams arī mazliet vecākai nekā Tu gribētu izskatīties.