Apnicis pārgurušai un izmocītu sejas izteiksmi stāvēt sava skapja priekšā kliedzot „Man nav ko vilkt mugurā!”, kamēr apkārtējiem jānoraugās uz Tevi ar šausmām? Tieši tādēļ mēs veltījām laiku, lai izveidotu šo sarakstu ar 10 klasiskām lietām, kam jābūt katras sievietes garderobē.

Definēsim drēbju pamatvērtības? Vispirms – kvalitāte nevis kvantitāte. Sakot kvalitāte nav domāts cenu zīmes ar atpazīstamiem vārdiem uz tām vai vēl jo vairāk ne „jo dārgāk, jo labāk”- mums katrai ir savs noteiktais budžeta. Tātad pamatnoteikumi kvalitātei šoreiz būs: mūžīgs, klasisks, universāli lietojams un daudzpusīgs.

Iepazīstināsim Tevi ar drēbju skapja elementiem ko valkāt un miksēt savā starpā gadiem!

Šineļveida mētelis (trencis). Tāpēc, ka mēs visas gribam piedzīvot savu „Breakfast at Tiffany’s” mirkli un mēs nevaram skriet pakaļ savam aizmukušajam kaķēnam lietū vecā, noplukušā pufīgajā jakā. Nopietni runājot, šādi mēteļi ir tik daudzpusīgi, ka tos var vilkt gan uz švītīgām vakariņām, gan padarīt šikāku savu nedēļas nogales izskatu, uzvelkot tādu virs džinsiem. Vēl kādu iemeslu, kādēļ Tev vajadzētu to iegādāties? Trencis ir piemērots jebkādiem laikapstākļiem. Varbūt tām, kas dzīvo vairāk Ziemeļos nāksies Janvārim pienākot to mazliet nolikt malā, bet visas pārējās to varēs valkāt kā pavasarī, tā vasarā un rudenī.

Mazā melnā kleitiņa. Ir tikai divi vārdi – Koko Šanele. Šī dāma nekad modes ziņā nav kļūdījusies, tāpēc paņemiet lappusi no viņas grāmatas un dodieties nopirkt sev pāris mazas melnas kleitas. Šobrīd ir pieejami ļoti daudzi šādu kleitu varianti, tādēļ iesaku kaut ko ikdienišķu, kā maksi kleitu vasarai un kaut ko dramatiskāku, kas būtu vairāk piemērots kokteiļballītēm. Ierobežots budžets? Izvēlies kleitu ar kādu ikonisku dizainu, kas ļaus to uzvilkt gan dienā, gan vakarā, vien nomainot aksesuārus.

Balts krekls. Nekas nepateiks labāk „šī meitene zina, ko dara” kā balts krekls. Auduma izvēles iespējas ir neierobežotas, bet labāk izvēlēties maigu zīdu, kas Tev vienlīdz labi derēs kā ofisā, tā gājienā uz bāru. Darbā to vari valkāt zem kāda jauka džempera vai jakas. Pēc darba Tu vari atpogāt pāris augšējās pogas, atsedzot nedaudz mežģīņu apakšveļas- nav nekā seksīgāka par to.

Tumši džinsi. Šādiem džinsiem ir īsta vērtība, jo Tu tos vari uzvilkt kopā ar zīda blūzi un augstpapēžu kurpēm, bet vari uzvilkt arī ar savām ērtākajām balerīnkurpēm un doties pastaigā pa pilsētu vai paveicamo uzdevumu skrējienā. Ak jā, ir vēl kāds iemesls tam, kādēļ tieši tumši džinsi – tie daudz vairāk glaimo auguma aprisēm, jo sevišķi tām meitenēm, ko daba gurnu apvidū nudien nav apdalījusi. Nopietni, meitenes ar bumbiera figūru, ņemiet to vērā!

Bleizeris. Mūžīga vērtība, kas piemērota visām sezonām. Tu to vari valkāt gandrīz ar jebko! Ieteicams pieguļošus tumši zilas vai melnas krāsas bleizerus. Kļūsti par seksīgo „sievieti ar misiju” valkājot to virs krūštura un kopā ar melnām pieguļošām biksēm gluži kā Olīvija Vailda vai arī uzvelc to virs svītraina topa un iegūsti parīzietes šiku.

Masīva kaklarota. Tā izskatās labi kopā gan ar mazo melno kleitiņu, par ko iepriekš runājām, gan ar boyfriend (drauga) tipa džinsiem un baltu t-kreklu tik labi, ka Tu tam nespēsi noticēt. Turklāt, kurai gan meitenei nepatīk rotāties.

Klasiskas augstpapēžu kurpes. Katrai meitenei vajadzīgs „velc kopā ar jebko” augstpapēžu kurpju pāris. Lai pārliecinātos, ka iegādājies ko patiešām noderīgu, izvēlies kurpes ar slēgto purngalu. Neviens nevēlas redzēt Tavus pirkstgalus ofisā vai vēl ļaunāk – darba intervijā. Tici man, īsts seksapīls nāk no augstiem papēžiem. Melnas, tumši zilas, miesas krāsas – tās dos ļoti lielas iespējas variēt. Pēc tam, kad būsi iegādājusies kādas no tām kurpēm, apsver domu par leopardādas raksta kurpēm, kas piestāv visām modernām meitenēm.

Mazā melnā somiņa. Mazā melnā somiņa aksesuāru pasaulē ir pielīdzināma mazajai melnajai vakarkleitai. Tev vienkārši vajag vienu, tāpēc iegādājies.

Balts t-krekls. Tāpat kā šokolāde vai bekons ar sieru padara visu labāku, tāpat vienkārši uzvelc baltu t-kreklu un tas liks visam izskatīties labāk. Tas var izklausīties traki, bet uz šo apģērba gabalu ir vērts mazliet patērēties. Varbūt iztērēt 25 eiro par vienkāršu baltu t-kreklu var likties ekstravaganti, tomēr, ja atradīsi t-kreklu ar labas kvalitātes audumu, varēsi valkāt to ar teju jebko, ieskaitot bleizerus, džinsus ar zamša zābakiem – gadiem ilgi!

Šikas kurpes bez papēžiem. Šķiet šis neprasa paskaidrojumus! Kurpes bez papēža ir šikākas par teniskurpēm (jā, tās daudzkrāsainās Nike teniskurpes ir lieliskas, bet nav iespējams teniskurpes pieskaņot pie visa) un tās ir ērtākas par augstpapēžu kurpēm.