Tas zelta gredzens var nebūt nekur tuvumā.

Ja tu prāto par to, vai puisis redz sevi vienu pašu ilgtermiņā vai arī ir gatavs kopdzīvei, šeit būs dažas pazīmes, ka viņš noteikti nav gatavs precēties:

Viņš nespēj pieņemt svarīgus lēmumus

Viņa nepatikai pret laulībām var nebūt nekāda sakara ar tevi. Ja viņš nevar izlemt, piemēram, kādus pavērsienus viņš grib savā karjerā vai arī, kur viņš grib dzīvot, viņš iespējams pats vēl nemaz nezina vai ir gatavs kopdzīvei.

Kad viņš runā par savu nākotni, viņš nerunā par tevi

10 gadu laikā viņš grib būt galvenais izpilddirektors, grib lielu jahtu un stilīgu sporta auto. Lieliski. Laikā, kad viņš runā par saviem plāniem, vai viņš piemin tevi? Ja viņš runā par pārvākšanos uz Norvēģiju, vai viņš pajautā, vai tev patīk drēgns laiks? Jo šīm lietām ir nozīme. Pat tad, ja viņš par to tikai joko, tā ir slikta zīme, ja viņš runājot par savu nākotni runā tikai par sevi kā vientuļo vilku.

Viņš nejautā par taviem ilgtermiņa plāniem

Jau atkal, ja viņš nesaista savus nākotnes sapņus ar taviem, viņš pagaidām nedomā par jūsu dzīvi kopā. Nav tā, ka viņam būtu jārēķinās un jāsaskaņo katra mazākā detaļa, bet, ja viņš neizrāda interesi par tavu nākotni, tas varētu būt tādēļ, ka viņš neredz sevi tajā.

Viņš slikti tiek galā ar konfliktiem

Attiecības pieprasa rūpēšanos par tām un jā – strīdi gadās. Bet, kad nonākat šādā situācijā, vai viņš uzreiz metās cīņā vai mierīgi cenšas paskaidrot, kādēļ viņu kas satrauc? Vai viņš runā ar tevi, kad ir nomākts vai pilnībā noslēdzas sevī? Ja viņš zaudē savaldību pat mazās nesaskaņās, tā nav laba zīmē, jo nākotnē var gadīties nonākt nopietnākās konfliktsituācijās.

Viņš romantisku komēdiju laikā izdveš muļķīgas skaņas

Ja tas notiek tikai visklišejiskākajās filmu ainās, tad nepievērs tam pārāk lielu uzmanību. Bet, ja viņš ņurd, rūc un smilkst sāpēs visa Titānika garumā, viņš dod tev mājienu. Tu vienkārši neesi viņa Roze.

Viņš izvairās no tavas ģimenes

Ja viņš nevēlas ar tevi kopā apmeklēt tavu vecāku kāzu jubilejas ballīti, tad iespējams viņš nedomā par viņiem kā saviem nākotnes radiniekiem.

Viņš nav ar mieru dalīt nevienu lielu pirkumu

Teiksim, jūs esat ievākušies dzīvot kopā un jums vajadzīgs virtuves galds, gulta, un dažas puķu vāzes. Tas šķiet loģiski dalīt summu par pirkumiem, vai ne? Protams, ka jā – ja tu jūties pārliecināts, tu nekad necīnīsies par īpašumtiesībām uz kaut ko. Ja viņš ļoti skaidri pasaka, kas pieder kam („tu pērc galdu un es samaksāšu par gultu”), viņš iespējams vēl nejūtas tik pārliecināts.

Viņam nepatīk tavi draugi

Pieņemt tevi nozīmē pieņemt arī tos cilvēkus, kas ir tev apkārt. Ja viņš nevar to izdarīt, vai vismaz pamēģināt, tad viņš nav gatavs nopietnam solim.

Viņš izspēlē jūsu attiecības savu draugu priekšā

Iespējams kāds izmetīs neveiklu joku par to, ka jūs esat vīrs un sieva vai arī, kad jūs saņemsieties precēties. Ir viena lieta, ja viņš uz to reaģē gluži nevainīgi („Viņa nekad nevarēs samierināties ar manām muļķībām.”), bet gluži cita lieta, ja viņš ieņem nostāju („ Nekādā gadījumā – mēs esam miljons gadu attālumā pat no domas par to.”). Tāpat arī, ja viņš joko par šķiršanos vai kādu seksīgu sievieti, ar ko viņš gribētu pārgulēt – pat ignorējot faktu, ka tas liek tev justies neērti, viņš nav laulību vērts.

Viņš tevi kritizē

Viņam nepatīk, ka tu tik daudz valkā rozā? Vai arī, ja tu paņem brīvdienu, lai pavadītu laiku ar draugiem? Vai, ka tu tērē 50eur kosmētikai? Ja viņš nemitīgi izrāda neapmierinātību par mazām lietām, viņš nav gatavs nekam lielākam. Tu vari dabūt ko labāku.