Kādēļ vīrieši ir neuzticīgi? Ticiet vai nē, ne vienmēr runa ir par seksu. Pētījumā par neuzticīgiem vīriem aptuveni puse apgalvoja, ka to izdarījuši tādēļ, ka jūtas pamesti novārtā no savu sievu puses. Tikai 7% to izdarīja seksuālas iekāres pret kādu citu vadīti. Tad kā lai attur savu partneri no krāpšanas? Mēs vērsāmies pie pašiem vīriem, lai noskaidrotu, kādēļ vīrieši krāpj un ko darīt, lai tas nenotiktu.

1. Viņš vairs nejūtas seksīgs

„Es jutos tā, it kā mana sieva sākusi domāt, ka es vairs neesmu pievilcīgs. Viņa turpināja stāstīt, cik briesmīgs ir mans vēders un tajā pašā laikā sajūsminājās par to, kā izskatās Džordžs Klūnijs.”

Padomā, kā tu justos, ja puisis salīdzinātu tevi ar filmu zvaigznēm un liktu tev justies nepievilcīgai. Tādēļ vienmēr izturies pret savu vīrieti tā, it kā viņš būtu vislabākais un tad arī viņš gribēs palikt tikai un vienīgi tavs vispievilcīgākais vīrietis.

2. Viņam liekās, ka viņš ar to var izsprukt sveikā cauri

Dažiem vīriešiem seku trūkums ir vienīgais, kas viņiem vajadzīgs, lai viņi kļūtu neuzticīgi. „Mana sieva nekad neizrādīja iebildumus par to, ka es vēlu strādāju vai kad pavadīju viņas dzimšanas dienu skatoties futbolu. Es zinu, ka viņa justos sāpināta, ja uzzinātu par manu afēru, bet man nebija ne mazākās nojausmas, ka tas būs viss!”
Ko paturēt prātā: Pat ja šķiet, ka viņam vajadzētu zināt, ka tu esi piedodoša, nosaki robežas, lai abi no jums zinātu, kur ir līnija, kuru nedrīkst pārkāpt.

3. Viņa ego ir sagrauts

Dažreiz sarežģīta pieredze var likt tavam vīrietim šaubīties pašam par sevi, un viņš meklē kaut ko, kas paceltu viņa ego ārpus laulības gultas.

„Mana sieva ir fantastiska, bet pēc sešiem mēnešiem, ko es pavadīju mājās bez darba un skatījos, kā viņa katru rītu dodas uz darbu, man vajadzēja aizmukt no tā, cik slikti es jutos. To var izdarīt vai nu dzerot, vai atrodot citu sievieti. Manā gadījumā tā bija afēra.”

4. Viņš tev vairs nejūtas svarīgs

Nemitīgi saspringts grafiks pavisam vienkārši var likt tev aizmirst, cik daudz viņš tev nozīmē. Neļauj tam notikt.
„Kad mēs sākām mūsu kopdzīvi, mēs vienmēr domājām viens par otra jūtām. Es zināju, ka tas neturpināsies tik intensīvi mūžīgi, bet pēc dažiem gadiem es sāku justies tā, it kā es viņas prioritāšu sarakstā būtu vien kādā 10.vietā.”
Viņu uz krāpšanu nepamudināja tik ļoti seksuālais vilinājums, ko juta pret kādu citu, bet drīzāk sajūta, ka „tu kādam citam cilvēkam esi svarīgs.”

5. Viņš ir dusmīgs, bet nerunā par to

Vīrs, kas ir satraukts, bet nedalās ar to, kas viņu uztrauc, kļūst viegli pamudināms uz pasīvi agresīvo krāpšanu.
„Mana sieva izvairījās no mana darba Ziemassvētku balles jau otro gadu pēc kārtas. Viņa zināja, ka tas mani sāpina, bet tāpat nemainīja savas domas.”

Tas beidzās ar to, ka viņš pārāk daudz iedzēra un pārgulēja ar savu precēto kolēģi, kas arī bija ieradusies uz balli viena.
„Tas nekad neatkārtojās un es neizstāstīju par to savai sievai, bet es mūžīgi turpināšu justies kā kretīns!”
Ja vien neviens no jums nav apveltīts ar spējām lasīt otra domas, ir ļoti svarīgi paturēt atvērtas komunikācijas robežas. Ja tu zini, ka dari kaut ko, kas viņu apbēdina, pārliecinies, ka jūs par to izrunājaties.

6. Viņš jūtas nenovērtēts

Pat, ja jūsu seksa dzīve ir laba, slavas dziesmu dziedāšana viņam padarīs visu tikai vēl labāku.
”Man bija sešus mēnešus ilga afēra ar sievieti, kas man lika justies tā, it kā es lidinātos gaisā.”
Lai gan viņš pārtrauca krāpšanu, viņš joprojām vēlējās, ka sieva būtu novērtējusi viņu. Atceries savam vīrietim izteikt vismaz vienu komplimentu dienā, nav svarīgi cik lielu vai mazu, lai atgādinātu viņam, cik daudz viņš tev nozīmē.

7. Tu nemitīgi apvaino viņu krāpšanā

„Sākot ar mūsu medusmēneša beigām mana sieva sāka izteikt savas šaubas, ka es viņu krāpjot. Tas bija tādēļ, ka viņas tēvam bija bijusi afēra, bet kāds tam sakars ar mani?”

Līdz izskatījās, ka nekas neliek viņai justies labāk, viņam radās sajūta, ka tam nav nekādas nozīmes pat ja viņš krāptu, un viņš to izdarīja. Ja tev ir aizdomas par savu vīru, pajautā sev kāpēc. Vai viņa laika pavadīšanas ieradumi ir mainījušies vai arī viņa darba stundu grafiks ir dramatiski mainījies, vai arī tu jūties nedroša? Parunā par to, kas tevi satrauc un pajautā viņam par viņa vajadzībām. Neraidi viņa virzienā nebeidzami garas runas.

8. Viņš grib, lai tu zini, ka viņš ir nelaimīgs

„Es viņai vairāku mēnešu garumā teicu, ka kaut kas nav kārtībā. Es pat ieteicu aiziet pie laulību konsultanta, bet viņa manu priekšlikumu noraidīja.”

Viņa vienas nakts sakars bija pēdējais izmisušais solis, lai liktu viņa sievai viņa nelaimīgumu uztvert nopietni. Neticamā kārtā tas nostrādāja. Viņi aizgāja pie terapeita un kļuva vēl ciešāk saistīti nekā agrāk. Uzmanības pievēršana savam partnerim un uzmanīga ieklausīšanās savā partnerī var ietaupīt laiku un naudu un iespējams pasargāt arī jūsu attiecības. Laba laulība ir partnerattiecības un abiem cilvēkiem ir smagi jāstrādā vienam otra labā.